EDC – Every Day Carry

edc_gear_lv

EDC vai Everyday carry, vistiešāk būtu tulkojams kā ikdienas komplekts. Tās ir lietas, ko ņemt līdzi ikdienā ar noteikumu, ka tām ir pielietojums, piemēram, vienkāršs dekoratīvs piekariņš nebūs EDC sastāvdaļa, taču piekariņš, kas kalpo kā pudeļu attaisāmais – būs.

Kā cilvēki izvēlās EDC? Patiesībā nav viena noteikta veida kā to darīt, viens no galvenajiem kritērijiem ir vai jūs varat tam atrast pielietojumu kā arī dizains. EDC nav jābūt priekšmetam, ko jūs lietojat katru dienu. Tas var būt pudeļu attaisāmais, kuru jūs lietojat pāris reizes nedēļā, vai mazs skrūvgriezis, kuram pielietojumu jūs atrodat reizi mēnesi.  Taču, ja kāds priekšmets tiek lietots reti, izvērtējiet vai tas jums ir nepieciešams. Daudz cilvēku, kas lieto EDC, domā arī par komplekta svaru un to, cik daudz vietas tas aizņem jūsu kabatās vai somās.

Izvērtējot cik daudz vai maz dažādu priekšmetu ir tavā komplektā, izmēģini dažādas kombinācijas un dažādus priekšmetus no EDC klāsta. Nereti cilvēki iekļauj vairākus EDC priekšmetus, kas pilda vienas un tās pašas funkcijas, tie var būt darbarīki, noderīga lieta ikdienā. Cilvēks, kas tos izmanto EDC, bieži apzinās, ka šī lieta viņam ir kabatā līdzās un to var lietderīgi izmantot konkrētai darbībai. Bieži EDC aprīkoti ar dažādām funkcijām – skrūvgriezis, nazis, seškantu komplekts, pudeļu attaisāmais utt. Lielākā priekšrocība, ka EDC ikdienā tev “atvieglo dzīvi” – nav jāmeklē speciāls instruments, lai attaisītu iepakojumu vai atskrūvētu uzgriezni, bet tev pa rokai ir EDC un to visu tu vari izdarīt uzreiz vienas rokas stiepiena attālumā. Pie tam EDC labi izskatās un ir stilīgs.

edc_gear_lv2

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s